Apie mus

Mes esame nepriklausoma inžinierinė kompanija besispecializuojanti suspausto oro sistemos optimizavimo klausimais

towards zero

Suspausto oro sistemos optimizavimas – mūsų iššūkis ir pašaukimas. Mes siekiame užtikrinti, kad suspaustas oras būtų gaminamas kuo mažesnėmis sąnaudomis ir neeikvojamas kur nereikia. Tai pasiekiame sumažindami energijos sąnaudas ir padidindami suspausto oro sistemos efektyvumą.

Mes esame nepriklausomi – nesame nei kompresorių, nei komponentų tiekėjai. Tai reiškia, kad kliento situacija visada  bus analizuojama ir vertinama skaidriai, objektyviai ir sistemiškai.

Mes esame pasaulinio suspausto oro ekspertų tinklo – Towards zero -narys. Mums yra pasiekimi geriausių pasaulio praktikų faktiniai duomenys. Tai reiškia, kad ir klientai turės galimybę pasilyginti savo techninę situaciją su geriausiais pasaulyje.

Mūsų projektai vykdomi faktinių duomenų pagrindu, yra suderinami su ISO 11011 ir ISO 50001 standartais. Į suspausto oro sistemas mes žiūrime kompleksiškai – priemonės turi būti su geru atsipirkimu, turi didėti gamybos patikimumas, turi mažėti neigiama įtaka gamtai.  Mūsų klientai visada gali tikėtis tokių rezultatų:

Suspausto oro sistemos optimizavimas

Mes optimizuojame – Jūs taupote