Pasigaminkite azotą ar deguonį pas save

Azoto/ deguonies generatoriai

Azoto / deguonies generatoriai – patikimas, praktikoje patikrintas, santykinai nesudėtingas, nereikalaujantis specialaus aptarnavimo ir labai konkurencingas būdas turėti nepriklausomą azoto/ deguonies generaciją. Plati produktų programa yra neabejotinas gamintojo Noxerior privalumas – priklausomai nuo Jūsų gamybinių poreikių būtų parenkama viena ar kita didžiausio efektyvumo ir maksimalios naudos technologija.

  deguonies generatoriai
  n2 o2 technologija

  Azoto/deguonies generacijos schema

  azoto deguonies generacija

  Vertės Jūsų verslui:

  • Taupymas – dėka taupios ir efektyvios technologijos – visai kito lygio azoto /deguonies savikaina ir jokiu papildomų kaštų dujų pristatymui ar talpyklų nuomai.
  • Komfortiška veikla – eliminuojama daugybė administracinių ir logistinių funkcijų, o tuo pačiu ir klaidų jose tikimybė. Taip sutaupomas ne tik laikas, bet ir tam skiriamos lėšos.
  • Gamyba vietoje – 24h/ 365d.- Jūs disponuojate dujomis kiek ir kada reikia
  • Nepriklausomybė nuo išorinių tiekėjų ir kainos pokyčių rinkose.
  • Stabilus dujų grynumas.
  • Lanksti modulinė sistema, paprastas veikimas, nesudėtinga priežiūra.
  • Saugu personalui ir draugiška aplinkai.
  • Trumpas investicijos grąžos laikas.

  next generation psa

  Kompanija Noxerior per daugiau nei 40 metų laikotarpį sukaupė ypač didžiulę patirtį ir niekada nenustojo kelti sau pačių aukščiausių reikalavimų visuose azoto/deguonies generacijos aspektuose – kokybėje, patikimume, energetiniame efektyvume. Patys gaminiai atitinka ISO 7396, ISO 8573, IEC & CENELEC , Directive 2014/68EU, EN-1012 reikalavimus.

  Tačiau svarbiausias dalykas yra pilnas bei tikslus priderinimas prie konkrečios kliento situacijos. Visada bus daroma išankstinių galimybių studija. Jos pagrindu rengiamas techninis pasiūlymas ir ekonominio tikslingumo skaičiavimai. Jūs turėsite detalizuotą ir aiškią informaciją sprendimo priėmimui. Labai plati ir konkurencinga azoto – deguonies generatorių programa leidžia tikėtis pačio geriausio rezultato.